FAQ

Ні. На марктплейсі та в магазинах-партнерах ціни однакові. Вийнятком можуть стати наявність спеціальних акцій та дисконтна програма для зареєстрованих користувачів маркетплейса.

Нові товари додаються щодня брендами-партнерами. Так само ми постійно працюємо над пошуком нових українських виробників.

Якщо ти зареєстрований на сайті, можеш зберігати товари в розділі Обрані. Це дозволить замовити їх пізніше і не витрачати час на пошуки. Але не забувай про те, що товар може бути проданий.

Ні, тому що STREET SOUL - це онлайн-платформа. Вся інформація про товари знаходиться на сайті. Клікнувши на товар, який сподобався, ти потрапиш на сторінку з докладним описом: склад, колір виробу та розміри, які є в наявності.

Ти можеш розпакувати і оглянути посилку при отриманні, незалежно від способу доставки. Якщо товар в замовленні не відповідає твоїм очікуванням, можеш не сплачувати його та відправити назад кур'єром або посилкою з відділення компанії "Нова Пошта". Якщо ти вирішив повернути товар ПІСЛЯ його отримання, можеш це зробити за умовами повернення та обміну.

Ти можеш повернути або обміняти товар, який не підійшов, протягом 14 днів з моменту замовлення, за умови збереження його товарного вигляду, пакування та етикеток.


Зверни увагу, поверненню не підлягають наступні товари: предмети особистої гігієни, корсетні товари, парфюмерно-косметичні вироби, перо-пухові вироби, дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні, рукавички, килимові вироби, натільна білизна, постільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, друковані видання, товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування т. д.), інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки і т. д.), ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Можна повернути товар належної якості протягом 14 днів з моменту замовлення.

Під належною якістю мається на увазі товар без ознак експлуатації з урахуванням збереження його товарного вигляду, етикеток та супровідних аксесуарів. Дані умови не стосуються випадків повернення через виявлення браку. ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно заповнити заяву про повернення та надіслати її нам на пошту (без цього, процедура повернення буде проходити набагато довше). Відправ товар нам компанією «Нова пошта» - одержувача ми відправимо тобі в листі-відповіді на заяву про повернення.


Будь ласка, при відправці товару не обирай спосіб оплати наложений платіж. Посилки, відправлені таким чином, будуть повернені відправнику.


Щоб прискорити цю процедуру, будь ласка, повідом нам номер товарно-транспортної накладної посилки з відправленим товаром по телефону або написавши нам на пошту. Зберігай документ з номером ТТН до отримання коштів або товару на заміну.

Щоб повернути товар, необхідно надати заповнену заяву на повернення товару.

Витрати по відправці товару при поверненні ми беремо на себе. Тобі не потрібно нічого сплачувати незалежно від способу передачі товару. При відправці посилки за допомогою компанії "Нова пошта" вибери оплату одержувачем.

Як передбачено законодавством України, ти можешь повернути товар протягом 14 днів з моменту замовлення.

Ти можеш отримати кошти за допомогою переказу на карту будь-якого банку України, оформлену на твоє ім'я, протягом 7 робочих днів з моменту отримання і перевірки нами товару.

Скачать бланк возврата
Якщо у вас є запитання чи пропозиції - пишіть нам